Wczytuję dane...
Model: 50071
Realizacja zamówienia: 2-3 dni
Wysyłka od: 15.00 PLN
Producent: clementoni

Clementoni Mój Pierwszy Mikroskop + akcesoria to świetny zestaw dla małego naukowcy. Miłość do nauki i ciekawość świata warto wpajać dziecku od najmłodszych lat. Najlepszym sposobem na to są edukacyjne zabawki. Poznaj świat w mikroskali z tym prawdziwy przenośnym mikroskopem oraz akcesoriami dołączonymi do zestawu. Mikroskop pobudzi dziecięcą ciekawość oraz umiejętność logicznego myślenia. Frajda z nauki gwarantowana!

Charakterystyka: 

 • - Prawdziwy przenośny mikroskop wykonuje realistyczne powiększenia do 150 razy.
 • - Zestaw zawiera przygotowane wcześniej szkiełko do obserwacji włókien tekstylnych i różnych innych slajdów, których możesz użyć do obserwacji wszystkiego, co chcesz.
 • - Zestaw zawiera obszerną ilustrowaną instrukcję obsługi.

Clementoni jest firmą z ponad 50-letnim doświadczeniem. Została założona przez Mario Clementoniego w 1963r. i szybko stała się synonimem kreatywności, pasji oraz dbałości o jakość. Clementoni powstało, aby pomóc dzieciom uczyć się poprzez wspieranie ich rozwoju za pomocą języka, który znają najlepiej i co przychodzi do nich w sposób naturalny - za pomocą zabawy."Zabawa to poważna sprawa. Nigdy nie powinniśmy przestawać się bawić,szczególnie gdy stajemy się dorośli mawiał założyciel firmy Mario Clementoni.

Mikroskop


Wiek: od 8 lat
Płeć: chłopiec/dziewczynka
Wymiary produktu: 5,00 x 37,00 x 28,10 (cm)

ZABAWKI

 • Płeć: 

  chłopiec/dziewczynka

 • Wiek: 

  od 8 lat

 • Wymiary produktu: 

  5,00 x 37,00 x 28,10 (cm)