Wczytuję dane...
Model: 55833
Realizacja zamówienia: 2-3 dni
Wysyłka od: 15.00 PLN
Producent: big

Koparki Power Worker firmy BIG bardzo ułatwiają kopanie otworów. Łyżka solidnej koparki do piasku ma pojemność do 0,5 litra - W pełni ruchome ramię załadowcze z funkcją łyżki.

Konstrukcja koparki pasuje do realistycznego wyglądu jej wspaniałego wzoru do naśladowania i jest specjalnie dostosowana do ergonomii małych dzieci, dzięki czemu mogą one łatwo pchać, przechylać lub transportować zabawkę.

Wesołe słoneczne żółte, szare i jaskrawo pomarańczowe akcenty sprawiają, że koparka przyciąga wzrok na małych placach budowy. Opony są wykonane z odpornego na ścieranie, miękkiego materiału chroniącego podłogę.

Po użyciu w piasku pojazd należy higienicznie umyć pod bieżącą wodą i wtedy jest gotowy do użytku w pokoju dziecięcym.

BIG Power Workers są produkowane w Niemczech z wysokiej jakości tworzyw sztucznych.

Pojazd zabawkowy „BIG Power Worker Koparka” jest idealna do piaskownicy i pokoju zabaw.

BIG należy do wielkiego koncernu Simba Dickie Group - Linia zawiera bardzo zróżnicowane i innowacyjne zabawki stymulujące rozwój motoryki u dzieci. Produkty BIG to wiele pomysłów na zabawę. Znajdziemy tu samochody, jeździki, bujaki, traktory, łodzie, zjeżdżalnie, jednostki pływające i piaskownice. BIG to zabawki mające bardzo wysoką jakość. Są produkowane w Niemczech z wysokiej jakości materiałów odpornych na działanie promieni UV. Bezpieczeństwo naszych zabawek jest gwarantowane i potwierdzone testami LGA/TÜV.


Wiek: od 2 lat
Płeć: chłopiec/dziewczynka
Materiał: tworzywo sztuczne
Wymiary produktu: 67 x 20 x 25 cm
Waga: 1 kg

ZABAWKI

 • Materiał: 

  tworzywo sztuczne

 • Płeć: 

  chłopiec/dziewczynka

 • Waga: 

  1 kg

 • Wiek: 

  od 2 lat

 • Wymiary produktu: 

  67 x 20 x 25 cm