Wczytuję dane...
Model: 11602
Realizacja zamówienia: 2-3 dni
Wysyłka od: 15.00 PLN
Producent: mochtoys

Ten zestaw klocków konstrukcyjnych został opracowany z myślą o inspirowaniu małych budowniczych i zachęcaniu ich do kreatywnej zabawy w budowanie. Prosta konstrukcja i łatwość łączenia oferują wiele możliwości twórczego konstruowania przestrzennych budowli. Twoje dziecko może zbudować co tylko zechce i stworzyć swój własny piękny świat. Wszystkie klocki są wykonane z najwyższej jakości, bezpiecznego plastiku, który dzięki swojej elastyczności, można wyginać. 

Klocki są idealne dla dzieci od 12 miesiąca życia, które dopiero poznają zabawę klockami i uczą się układać oraz dopasowywać ze sobą różne elementy i kształty. Żywe, kontrastowe barwy przyciągną uwagę maluszka i zachęcą do nauki i zabawy. Wraz z rozwojem umiejętności kreatywnego budowania Twoje dziecko będzie mogło tworzyć coraz to nowe budowle i przestrzenie. Zabawa klockami da twojemu dziecku wiele godzin wspaniałej zabawy. 

Funkcje klocków:

- Poznawanie pierwszych figur geometrycznych;

- rozwój logicznego myślenia;

- doskonalenie wyobraźni przestrzennej;

- rozwój zdolności manualnych;

- rozwój koordynacji wzrokowo-ruchowej;

- rozwój percepcji.

Zestaw zawiera 50 elementów.

Firma Mochtoys jest jednym z czołowych producentów zabawek z tworzyw sztucznych w Europie. Została założona w 1993 roku i aktualnie posiada dwie nowoczesne fabryki i magazyny. Produkty firmy Mochtoys są sprzedawane z powodzeniem na rynku krajowym i w całej Europie od ponad 20 lat. Można je znaleźć na półkach największych sieci handlowych oraz w tradycyjnych sklepach z artykułami dla dzieci.


Wiek: od 12 miesięcy
Wymiary produktu: 14,5 x 15 x 15 cm
Wymiary opakowania: 14,5 x 15 x 15 cm
Waga: 0,398 kg

ZABAWKI

 • Waga: 

  0,398 kg

 • Wiek: 

  od 12 miesięcy

 • Wymiary opakowania: 

  14,5 x 15 x 15 cm

 • Wymiary produktu: 

  14,5 x 15 x 15 cm