Wczytuję dane...
Model: MK04291
Realizacja zamówienia: 2-3 dni
Wysyłka od: 15.00 PLN
Producent: masterkidz

Solidny stragan targowy z materiałowym daszkiem. Jeśli Twoje dziecko lubi bawić się w sklep, sprzedawać, oraz kupować różne rzeczy, to będzie to świetne urozmaicenie jego zabawy. Zabawka posiada dwa poziomy, z czego na jednym są 3 komory na produkty, a na drugim dwie, ale większe. Można podzielić sprzedawane produkty i uzupełnić każdą z komór innym rodzajem produktu.

Zabawka jest świetnym urozmaiceniem każdego sklepiku dla dzieci. Świetnie współgra z innymi akcesoriami do sklepików marki Masterkidz: z wózkiem na zakupy, oraz z kasą dla dzieci. Zestaw sprawia mnóstwo frajdy, oraz pozwoli poczuć się jak na prawdziwych zakupach!

Z pomocą sklepików dla dzieci, możemy nauczyć nasze maluchy jak się robi zakupy, sprawdza świeżość produktów spożywczych, czy płaci przy kasie. Dzieci będą miały ogromną frajdę ze złożonej zabawy, a w dodatku nauczą się wielu praktycznych rzeczy.

Zabawka wykonana została z drewna. Wybierając drewniane produkty Masterkidz, dbasz o środowisko i ograniczasz produkcję odpadów plastikowych.


Wiek: od 3 lat
Wymiary produktu: 42,5x35,7x58 (cm)
Wymiary opakowania: 37x6x61,5 (cm)
Waga: 4,5 kg

ODGRYWANIE RÓL

 • Waga: 

  4,5 kg

 • Wiek: 

  od 3 lat

 • Wymiary opakowania: 

  37x6x61,5 (cm)

 • Wymiary produktu: 

  42,5x35,7x58 (cm)