Wczytuję dane...
Model: ME14467
Realizacja zamówienia: 2-3 dni
Wysyłka od: 15.00 PLN
Producent: masterkidz

Zestaw 200 kołeczków w neutralnym kolorze, oraz 60 sznureczków w 6 różnych kolorach. Pozwala na tworzenie niepowtarzalnych obrazków - zarówno mieszając sznureczki z pozostałymi elementami przeznaczonymi do tablic Masterkidz STEM, jak i samodzielnie. Umieść kołki w odpowiednich miejscach, a następnie połącz je za pomocą kolorowych sznurków. Tym sposobem można "rysować" literki, cyferki, figury geometryczne, a także wszystko inne, co nam przyjdzie do głowy.

Kołeczki ze sznureczkami mogą być używane do tworzenia kreatywnych obrazków, lub do ćwiczenia matematyki i literek. Ze sznureczków można tworzyć na tablicy działania matematyczne. Pobudza to do myślenia i sprawia frajdę, więc nauka przychodzi dużo łatwiej, niż w tradycyjnej formie.

Dzięki sznurowaniu, dziecko ćwiczy również zręczność i ogólną motorykę rączek. Jest to bardzo ważna umiejętność, o której rozwój należy dbać we wczesnej edukacji maluchów. Dzięki zabawce, która stymuluje te sprawności, możemy być spokojni o poprawny rozwój dziecka.


Wiek: od 3 lat
Wymiary produktu: 31,5x21,5x21 (cm)
Wymiary opakowania: 31,5x21,5x21 (cm)
Waga: 4,5 kg

KREATYWNE I EDUKACYJNE

 • Waga: 

  4,5 kg

 • Wiek: 

  od 3 lat

 • Wymiary opakowania: 

  31,5x21,5x21 (cm)

 • Wymiary produktu: 

  31,5x21,5x21 (cm)